Влада планує грандіозний перерозподіл посад – політолог

340
За можливою відставкою очільниці НБУ Валерії Гонтарєвої стоїть бажання президентських сил у Верховній Раді перевірити готовність депутатів звільнити Володимира Гройсмана з посади Прем’єр-міністра. Таку думку висловив директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

За словами політолога, в Адміністрації Президента виношують план, як зібрати голоси за відставку Володимира Гройсмана, так як він за рік прем’єрства став відносно незалежною фігурою.
Експерт переконаний, що відставка Валерії Гонєаревої з посади очільниці НБУ свідчить про те, що у «Блоці Петра Порошенка» готові домовлятися з «Народним Фронтом» щодо чергового перерозподілу найбільш важливих державних посад.
«Гройсману сподобалась важка робота по управлінню державою. Тому сам він посаду не залишить. Однак, для того, щоб зняти прем’єра, «БПП» у парламенті має пообіцяти своїм союзникам з «Народного фронту» якісь посади, як наприклад голову НБУ чи місце Насірова», – пояснив у коментарі 24 Небоженко.
На його думку, голоси за відставку Гонтаревої можна потім спрямувати проти Гройсмана. Одна з політичних фракцій отримає посаду прем’єр-міністра, друга – пост голови НБУ і голови ДФС.
«У разі успішного голосування в Раді за відставку Гонтєревої у «БПП» демонстративно покажуть прем’єру, що він наступний», – стверджує фахівець.
Крім того, він зауважив, що позитивне голосування за відставку глави Національного банку іще не означатиме пряму готовність парламентаріїв підтримати зняття прем’єр-міністра.

Коментарi

Коментарiв