Крали, крадуть і крастимуть далі – Найман про вітчизняних політиків

248
Керівний партнер компанії Capital Times Ерік Найман пояснив, про що свідчить останнє засідання ради директорів МВФ щодо питання надання траншу Україні, та чи потрібні державі кредити від Фонду.
«Цілком можливо, що затримка траншу могла бути пов’язана з тими процесами, які відбуваються в НБУ: обшуками та зміною керівництва. Якщо Україна зараз не отримала б кредит, нічого страшного не сталося. На цьому етапі потреба в цьому транші не критична, тож поки трагедії зайві. Ближче до серпня-вересня ситуація зміниться й тоді транш буде необхідний», – запевнив експерт.
Також він наголосив на важливості співпраці з кредиторами далі, підкресливши, що думки про припинення кредитування та боргову залежність просувають корупціонери.
«Позитивна роль МВФ полягає в тому, що, вимагаючи економічних перетворень, вони впливають на українських політиків. Без МВФ українські політики крали, крадуть та будуть красти далі», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу Найман.
«Саме МВФ стимулює наших політиків до проведення реформ. Так, повільно і з труднощами, але цей «копняк» працює. Влада йде на переговори й це вже добре», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв