«Чистої води корупція» – «радикали» прийшли до КМУ зі скандалом через абонплату

300
5 квітня народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко привів на засідання Кабінету Міністрів нардепів від свої партії з вимогою скасувати рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) про запровадження абонплати за газ для споживачів.

«Сьогодні вся Україна на вухах через рішення НКРЕКП щодо абонплати за газ. Міністр соціальної політики Андрій Рева сказав, що вартість газу підвищиться для 4,5 мільйона українських сімей. Ви – за скасування рішення. Але цього недостатньо. Тому що НКРЕКП призупинила рішення, а не скасувала. Це чистої води корупція», – звернувся Ляшко до очільника уряду Володимира Гройсмана.
У якості аргументу «радикал» процитував позицію НАК «Нафтогаз України», яка вважає, що більшість облгазів є непотрібними посередниками на ринку газу. У зв’язку з цим влада повинна негайно вивчити і вирішити цю проблему.
«У нас така ж вимога. Чому олігархи сидять на газі? Чому українці повинні викладати мільярди зі своїх кишень? Ми вимагаємо розглянути звернення «Нафтогазу» і прибрати корупціонерів із газового ринку, щоб українці не платили зайве. Це як у казці про Чиполіно – податок на дощ. Так і у нас податки на лічильники, скоро і на повітря введуть. Просимо невідкладно розглянути це питання», – підкреслив нардеп.
Крім того, він наголосив, що нинішня ціна на газ є непідйомною для українців, і Кабінет Міністрів повинен шукати рішення для її зниження.

Коментарi

Коментарiв