Журналістка пояснила, чому насправді спецслужби РФ допустили теракт у Пітері

277
Терористів, які влаштували вибух у метро Санкт-Петербурга 3 квітня, не вдалося схопити відразу ж, через те, що російські спецслужби були дуже зайняті. Таку думку висловила російська журналістка Юлія Латиніна.

«Вони були зайняті. По-перше, вони були зайняті мітингом 26 березня, по-друге, вони були зайняті забезпеченням безпеки першої особи, яка приїхала до Пітера. Вони працювали день і ніч, перевіряючи люки і вікна по маршруту його проходження. На все інше просто часу не вистачило…», – підкреслила Латиніна, передає Новая газета.
Вона запевнила – будь-який оперативник скаже, що при наявності інформатора, телефонів і відеокамер у потрібних місцях взяти терористів – справа елементарна.
Проте, зауважила журналіста, незважаючи на те, що в ФСБ знали про підготовлюваний теракт, запобігти йому не вдалося.
За словами Латиніної, незалежно від того, яку – розумну чи наївну – політику веде уряд даної країни відносно ісламістів, ісламісти завжди починають першими.
«Ісламіст влаштовує теракти тому, що він ісламіст. Тому що він вважає всіх нас – зокрема і представників освіченої публіки, дітей, людей похилого віку, жінок, – невірними, такими, що підлягають поголовному винищенню. Тому що, в його уявленні, він веде дхіжад. Тому що він хоче стати шахідом і потрапити в рай, де його чекають 72 діви», – наголосила вона.
«Чому відбувається ісламістський теракт? Чи не тому, що є Путін, Буш, Меркель, Клінтон, Трамп, кривава політика сіоністської держави Ізраїль та ін. А тому, що шахід хоче в рай і хоче вбити невірних. Усе інше – обставини способу дії», – підсумувала публіцист.

Коментарi

Коментарiв