Оглядач: Співчувати Путіну через теракт у Пітері – це аморально

340
Президент РФ Владімір Путін приймає міжнародні співчуття у зв’язку з терактом у пітерському метро. Проте, як запевнив відомий російський політичний оглядач Слава Рабіновіч, у цій ситуації не слід співчувати лідера Кремля.

«Убивця приймає співчуття. Вбивця, який убив сотні мирних громадян сплячих будинків, моряків «Курська», дітей Беслану, глядачів Норд-Осту, простих чеченців, 10 000 українців, 298 чоловік рейсу МН-17, дітей Алеппо, Політковську, Литвиненко, Нємцова…», – підкреслив у своєму Facebook оглядач.
«Серійний вбивця (рахунок пішов на десятки, а то й на сотні тисяч!) приймає міжнародні співчуття! Серійний вбивця, який захопив контроль над ядерною кнопкою, створив «Стокгольмський синдром» у світових лідерів, від Трампа до Туска!», – наголосив Рабіновіч.
За його словами, це аморально, висловлювати співчуття Путіну, міжнародному терористу, військовому, державному та посадовій злочинцеві і вбивці, який ховається під маскою «глави держави».
«Мої співчуття йдуть жителям Санкт-Петербурга, мого рідного міста, в якому я народився і виріс, в якому я і зараз проводжу частину свого життя, і який я люблю всім своїм серцем. Думка про те, що це місто виплекало і цього монстра Путіна, нестерпно стискає мою голову залізними лещатами, але ми це подолаємо! Санкт-Петербург подолає і це. «І це теж пройде», – резюмував автор.

Коментарi

Коментарiв