У «Нацкорпусі» обіцяють фізично зупинити діяльність російських банків в Україні

317
Із 10 квітня активісти продовжать блокаду російських банків, які діють в Україні. Про це повідомили члени організації «Національний корпус».

Активісти підкреслили, що тимчасово зупинили блокаду і дали українцям час, аби забрати гроші з цих банків.
«Проте росіяни, за заступництвом керівництва НБУ в особі Гонтаревої, скористались цим перепочинком, аби перекласти гроші з однієї своєї кишені до іншої. Вони залишили українську доньку «Сбербанка России» під контролем російського бізнесу», – ідеться у повідомленні «Національного корпусу» у Facebook.
«Більше того, цими днями стало відомо, що президент Порошенко та керівник НБУ Гонтарєва гарантували захист та рекапіталізацію російських банків в Україні», – підкреслили активісти.
«Ми заявляємо, що подібні спроби – безперспективні та подібне заступництво ми розцінюємо як акт зради з боку НБУ. Наш мораторій завершується 10 квітня. Після цієї дати ми фізично зупинимо діяльність російських банків на території нашої держави. Ми не дозволимо РФ воювати проти нас за українські кошти», – заявили у «Нацкорпусі».
Нагадаємо, увечері 27 березня стало відомо, що відбувся продаж 100% акцій української «дочки» «Сбєрбанку Росії». Новими акціонерами фінустанови стали громадянин Великої Британії Григорій Гусельников і його AS Norvik Banka (45%), а також син російського мільярдера Михайла Гуцерієва – Саїд через білоруську компанію (55%).

Коментарi

Коментарiв