Рейтинги і вибори – чого бояться Порошенко та Гройсман

234
Президент України, Кабінет Міністрів і Верховна Рада працюють сьогодні не на державу, а на рейтинг. Таку думку висловив політичний експерт Вадим Карасьов.

За словами політолога, цілі влади помітні з історії про скасування абонплати за газ. Також він зауважив, що блокада Донбасу також не була правильним рішенням, але попри це її все ж підтримали.
«У влади слабка легітимність. Влада боїться натиску думки людей. Хоча не завжди популізм правий. Іноді влада права. Але якщо вона не може провести своє рішення, то такою не потрібна», – підкреслив у коментаріGazeta.ua експерт.
Він запевнив, що Петро Порошенко і Володимир Гройсман бояться йти на ризик, щоб не втратити рейтинг, на який вони так наполегливо працюють, оскільки попереду вибори.
«Немає волі. Вулиці бояться всі — починаючи від президента, Кабміну і до Верховної Ради. Державних діячів в країні немає. Вони вимерли, як клас. Країна втонула у популізмі. Не хочуть іти проти волі якоїсь групи людей, яка може назвати себе громадськістю», – наголосив фахівець.
На його переконання, слід розділяти прийняття державних рішень і політику, так, як це у країнах ЄС. У Європі глави держав, зазвичай, не є політичними гравцями. А в Україні все навпаки – політики думають про себе, а не про державу.
«Давайте думати про державу. Бо всі думають – як день прожити і ніч простояти. А там буде видно, якось пропетляємо. Така сьогодні логіка владних рішень», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв