Експерт: Відсторонення Путіна від влади принесе росіянам багато крові

296
8 квітня великими містами Росії пройдуть мітинги проти тероризму, проте таким чином російський президент Владімір Путін хоче показати не те, як він бореться з цим явищем, а має намір приховати всі свої інші злочини: нелегітимне президентство, війни, тотальна корупція. Таку думку висловив юрист Юрій Шуліпа, який очолює Інститут дослідження російської агресії.

«По-перше, насправді, у проведенні в примусовому порядку мітингів під назвою «проти тероризму», закладено зовсім інший зміст. Оскільки реальний рейтинг Путіна і його ОЗУ впав значно нижче 50% і продовжує падати, громадянам Росії, через російські пропагандистські «ЗМІ» планується показати інформаційну картину про те, що у путінського режиму більше прихильників, ніж супротивників», – підкреслив фахівець, передає Inforesist.
За його словами, такий винахід з боку Кремля є не новим: зокрема, такі примусові мітинги проходили 2012 року – в Москві після протестних мітингів на Болотній площі, і 2014-го – після антивоєнного маршу.
«По-друге, більше року тому, було ухвалено Держдумою та підписано президентом РФ цілий карально-репресивний пакет законів, так званий «Закон Ярової», спрямований, на думку російських депутатів, на боротьбу з тероризмом. Саме нині в Росії за законом Ярової за лайки і перепис в мережі засуджують людей до реальних термінів позбавлення волі. Так чому ж цей закон не забезпечує реальну боротьбу з тероризмом?», – зазначив Шуліпа.
Також він наголосив, що жодні дослідження щодо ефективності цього закону не проводилися, а були лише закриті наради Радбезу під головуванням Путіна, на яких оголошувалися відомості з доповідних записок ФСБ про те, наскільки ефективно вдалося представникам путінського режиму деморалізувати та знищити в Росії громадянське суспільство під прикриттям боротьби з тероризмом.
Крім того, як зауважив юрист, згідно  російськими законами, збори, мітинги та демонстрації, ходи та пікетування, можуть організовуватися та проводитися лише з ініціативи самих громадян, або представників громадських об’єднань, але аж ніяк з ініціативи президента Росії, а тим більше його адміністрації.
«Очевидно, що діяльність Путіна та його адміністрації, представників путінської вертикалі та маріонеткових псевдопартій і всіх тих, хто примушує людей до участі в путінгах, підпадає під кримінальну відповідальність, передбачену статтею 149 Кримінального кодексу Росії», – стверджує експерт.
«Тому, можна сказати одне. Путін – злочинець! Причому, нелегітимний злочинець. Путін, створив класичну кримінологічну ситуацію, коли одними злочинами – менш тяжкими, доводиться прикривати інші злочини, тяжчі. Одним злочином з примусового згону на путінги безвольних рабів, Путін прикриває всі свої інші злочини, в тому числі пов’язані з його нелегітимним і незаконним президентством, злочинними війнами, тотальною корупцією, злодійством тощо», – запевнив фахівець.
На його переконання, мотив Путіна, який спонукав його до згону путінгу, – це його політичне виживання, поєднане з фізичним виживанням.
«Пам’ятайте, що у професійних чекістів немає друзів, для них кожна людина, є ворогом, або об’єктом для досягнення своїх меркантильних цілей. Чекісти використовують легендування – «готують легенди та доводять їх до противників”. Загалом, відсторонення цього упиря та його банди від влади принесе росіянам ще багато крові, страждань і різних мук», – підсумував Шуліпа.

Коментарi

Коментарiв