Розпад Росії вже неминучий – Левко Лук’яненко

414
Дисидент, автор «Акту про Незалежність України», колишній народний депутат, Герой України Левко Лук’яненко запевнив, останні події свідчать про спробу Кремля розсварити Україну і Польщу. Тим не менше, крах і розпад чекає саме на Росію.

Лех Валенса сказав, що без незалежної України не може бути незалежної Польщі. Тобто для польської політичної еліти абсолютно зрозуміло, що Україну необхідно всіляко підтримувати»,  – наголосив екс-нардеп.
Він переконаний, що розсварити Україну з Польщею вигідно лише московському імперіалізму і шовінізму.
«Російська влада знаходить у Польщі емоційно неврівноважених людей, за їхньої допомоги намагається запалити вогонь у відносинах Києва і Варшави. Я думаю, що і українська, і польська влада чудово розуміють, що всі ці провокації – однозначно діяльність Москви», – запевнив Лук’яненко.
«Я вам скажу по великому секрету: на всі нинішні події дивлюся з великим оптимізмом і великою вірою. Дуже хочу, щоб люди розуміли й усвідомлювали, що Україна сьогодні відстоює свою справжню незалежність. І те, що Москві не вдалося просунутися до Дніпра і захопити всю Україну, – колосальний плюс самим українцям!», – підкреслив у коментарі Politeca дисидент.
За його словами, їхня жорстокість і дикість відродили в українцях почуття національної гідності. Зараз українці зовсім не такі, якими були до грудня 2013 року.
«У нас є процес народження нації! Нації, яка зрозуміла і відчула смак свободи, за яку готова боротися до кінця. І наші хлопці на фронті сформулювали фразу, що відображає настрої майже всієї України: «Краще смерть у бою, ніж повернення в московське колоніальне рабство», – стверджує український Герой.
 
«Здавалося б, якщо дивитися збоку, у нас тут нескінченні сварки, чвари, але у нас демократія. А що, приміром, у Росії? Диктатура Путіна. Господь Бог підтримує тих, хто виступає за правду! Україна сьогодні відстоює свою свободу, свої землі, свою державність, а Московія захоплює чуже», – наголосив колишній парламентар.
Саме тому, підсумував він, розпад РФ є неминучим.
«1991 року була перша фаза розвалу російської імперії, тепер триває друга, сподіваюся, остання», – підсумував Лук’яненко.

Коментарi

Коментарiв