Російський правозахисник побачив початок справжньої революції в РФ

338
Протест далекобійників у Дагестані набув рис революції, схожої з українським Майданом; громадяни України мали би підтримати протестувальників морально і матеріально, оскільки йдеться про боротьбу зі спільним ворогом: путінським режимом. Про це заявив очільник правління «Міжнародної ліги захисту громадян», правозахисник Едуард Багіров.

«Водії, далекобійники сьогодні почали повстання, революцію у Росії. Я вивчаю ситуацію, і я знаю, що вона вже революційна. Те, що відбувалося у нас на Майдані, відбувається у них. Люди страйкують за свої права, а всі інші підтримують їх, навіть приносять їжу і гроші – те, що було і у нас», – підкреслив у коментарі Обозревателю експерт.
«Це прості трудяги, які виступають за свої права. Їх оточили війська Путіна, національна гвардія, з автоматами, з танками. У найближчі дні там, не дай Бог, можуть відбутися зіткнення. Якщо проллється хоч одна крапля крові, звідти почнеться повстання, яке охопить інші регіони Росії і яке буде вже неможливо зупинити», – запевнив Багіров.
За його словами, українцям слід допомогти протестувальникам «морально і матеріально». «Я особисто дуже хотів би підтримати їх фінансово», – стверджує правозахисник.
«Ми повинні їх підтримувати, тому що Путін є нашим спільним ворогом, і зокрема тих росіян, які не підтримують путінський режим і виходять на акції протесту», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв