Україна офіційно підтримала удари США в Сирії

240
Міністерство зовнішніх справ України підтримало застосування ракет Сполученими Штатами Америки по військовій базі в Сирії.

Про це свідчить заява МЗС на офіційному сайті.
«Будь-яке застосування хімзброї, що є одним з видів зброї масового знищення, є кричущим порушенням міжнародного права і воєнним злочином. Винуватці мають бути безумовно притягнуті до відповідальності», – ідеться в заяві Міністерства.
У дипломатичному відомстві також підкреслили, що безкарність порушника міжнародного права, який застосовує хімічну зброю (Росія), веде до подальших злочинів з його сторони.
«Спонсори та ті, хто покривають злочинний сирійський режим, також несуть відповідальність за використання зброї масового знищення і жертви серед цивільного населення в Сирії», – стверджують в МЗС.
Крім того, зазначено, що дії США мають бути підтримані для запобігання подальшим воєнним злочинам режиму, зокрема проти мирного населення.
Нагадаємо, вранці 7 квітня по сирійській авіабазі Шайрат в провінції Хомс був нанесений удар крилатими ракетами, випущеними з борту кораблів ВМС США.Атака США стала відповіддю на атаку хімічною зброєю військ режиму Башара Асада, внаслідок чого 4 квітня понад загинули півсотні людей.
Ракетний удар США по сирійській авіабазі насправді не завдав серйозного шкоди режиму Асаду, тому говорити про кардинальну зміну позиції президента Дональда Трампа щодо Росії зараз ще зарано.

Коментарi

Коментарiв