Росії дісталося на горіхи від «нормандської трійки» за поведінку на Донбасі

310
Дипломатичні радники лідерів України, Німеччини та Франції на зустрічі у «нормандському форматі» в Мінську закликали Російську Федерацію розблокувати процес звільнення заручників на Донбасі напередодні Великодня.

Про це повідомила прес-служба Президента.
«Україна, Німеччина та Франція закликали Росію розблокувати процес звільнення заручників на Донбасі, зокрема напередодні Великодніх свят. Укотре було підкреслено, що звільнення заручників потребує невідкладного вирішення», – ідеться у повідомленні.
Крім того, 6 квітня під час консультацій, сторони обговорили ключові аспекти імплементації Мінських домовленостей та наголосили на пріоритетності виконання їх безпекових компонентів.
Українська, німецька та французька сторони засудили порушення підтримуваними Росією бойовиками режиму припинення вогню, запровадженого з 1 квітня.
Також обговорено належну реалізацію домовленостей щодо відведення важкого озброєння.
Російську сторону закликали вжити усіх необхідних заходів для припинення залякування бойовиками спостерігачів місії ОБСЄ на Донбасі, щоб вони мали можливості для повноцінного виконання свого мандату.
Українські представники підкреслили, що останні кроки Росії та підтримуваних нею бойовиків на Донбасі, зокрема фактична експропріація українських підприємств та визнання незаконних документів, суперечать Мінським домовленостям та загрожують усьому процесу врегулювання.
Сторони домовилися продовжувати інтенсивні контакти у рамках «нормандського формату» з метою узгодження Дорожньої карти виконання Мінських домовленостей.

Коментарi

Коментарiв