Ізолювати РФ: Ляшко дав Заходу рецепт допомоги Україні

359
Захід повинен допомогти Україні та припинити політику умиротворення Російської Федерації ізолювавши країну-агрессора. Про це під час Київського безпекового форуму заявив народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Ми наголошуємо: необхідно припинити політику умиротворення агресора та перейти до всебічного стримування та ізоляції Росії, важливо продовжити, розширити та поглибити санкції проти Росії», – підкреслив у своєму виступінардеп.
Він запевнив, що Україні необхідно надати масштабну військову допомогу, зокрема сучасну оборонну зброю.
Крім того, за словами Ляшка, потрібно перейти до Будапештського формату переговорів по Донбасу, оскільки саме країни-підписанти Будапештського меморандуму гарантували нашу безпеку в обмін на здачу ядерної зброї.
«Необхідне ухвалення Заходом стратегічного рішення щодо майбутнього України як невід’ємної складової західної, євроатлантичної цивілізації та виділення масштабних ресурсів – військових, фінансових, економічних, технологічних. Зрештою, необхідно виграти у Росії у проголошеній нею другій «холодній війні» з метою остаточної пацифікації і демократизації Росії», – наголосив головний «радикал» країни.
Парламентар також зазначив, що сподівається на підтримку Західного світу.
«Сподіваюся, мій виступ почують і це стане важливим кроком до перемоги України та усього світу над міжнародним терористом Путіним», – підсумував політик.

Коментарi

Коментарiв