Ракетний удар США по Сирії – чому поки рано «радіти»

338
Ракетний удар США по сирійській авіабазі насправді не завдав серйозної шкоди режиму Асада, тому говорити про кардинальну зміну позиції президента Дональда Трампа щодо Росії зараз ще зарано. Про це заявив економічний експерт Борис Кушнірук.

«У багатьох якесь дитяче захоплення від ракетного удару США по Сирії. Насправді, ракетний удар не мав на меті нанести якусь суттєву шкоду режиму Асада… Декілька пошкоджених літаків та 6 чи 7 загиблих після удару 59 томагаків – це важко сприймати серйозно», – зауважив у своєму Facebook фахівець.
Він підкреслив, що про цей авіаудар американці попередили, тому з аеродрому прибрали і літаки, і людей.
«Очевидно, цей удар лише попередження готовності Трампа діяти значно жорсткіше ніж робив Обама. Але його варто сприймати скоріше як демонстрацію для внутрішнього споживання», – запевнив Кушнірук.
Нагадаємо, вранці 7 квітня по сирійській авіабазі Шайрат у провінції Хомс був нанесений удар крилатими ракетами, випущеними з борту кораблів ВМС США.
60 ракет «Томагавк» поцілили по сирійській військовій авіабазі в провінції Хомс. Ракети випустили за наказом президента США. Вони вразили військову базу урядових військ в Сирії, з якої, як вважають в Штатах, здійснили хімічну атаку на провінцію Ідліб.
У Міністерстві оборони Сирії заявили, що внаслідок ракетного удару загинуло шість осіб. Також були постраждалі.  

Коментарi

Коментарiв