Кремль програв через боягуза Путіна – політолог про удари США по Сирії

295
Атака з боку США та їхнього лідера Дональда Трампа по силах сирійського диктатора Башара Асада, якого підтримує президент РФ Владімір Путін, є колосальним ударом по престижу останнього. Про це заявив відомий російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій.

«Дії Трампа викликали шалену реакцію у Москві. Увімкніть російські канали – там дика істерика, заклики до війни, до удару у відповідь по США. Але це є показухою для російського народу. Зате в Кремлі чудово розуміють: дії Трампа в Сирії – колосальний удар по престижу Путіна. І що робить президент країни, яка «встала з колін»? Думаєте, намагається захистити свого союзника Асада? Ні, він боягузливо прибирає з цієї авіабази всіх російських військових»,  – підкреслив у коментарі Гордону фахівець.
Він додав, що у цій ситуації дії Путіна тут є набагато ганебнішими за ті, які здійснив перший секретар ЦК КПРС Микита Хрущов 1962 року.
«Трамп у Сирії пішов на дуже великий ризик – на зіткнення з ядерною державою. І Росія тут програла: Путін відступив набагато ганебніше, аніж Хрущов під час Карибської кризи 1962 року. Хрущов вивів радянські ракети з Куби, але натомість, як компенсацію, домовився про виведення американських ракет з Туреччини. А Путін просто злякався, не пішов на ескалацію, побоявся прямого зіткнення з американцями. У Сирії Трамп публічно відшмагав Путіна перед усім світом», – підсумував політолог.
Нагадаємо, уночі проти 7 квітня Військово-морські сили США завдали ракетного удару по Сирії з кораблів. Більшість країн Європи підтримали таке рішення американського президента Дональда Трампа.

Коментарi

Коментарiв