Тарас Загородній: Непорозуміння на чолі Кабміну має піти у відставку

325
Тут Кабмін, його челядь і купка підгодованих ЛОМів почали розганяти новину про падіння інфляції, як показник їх охр*нітільної роботи на благо країни. Мовляв як круто, що ми підняли «міні малку» і нічого не сталося.
Справа в тому, що у такої статистики є подвійне тлумачення. Падіння інфляції в наших умовах означає скоріше поглиблення кризи і падіння реальних доходів населення. У статистиці низька інфляція відображається і у випадку падіння виробництва і скорочення ділової активності через відсутність грошей у людей купувати те, що виробляє бізнес.
У результаті бізнес скорочує людей, їх доходи ще більше падають і скорочується виробництво. А за статистикою ми бачимо «падіння інфляції». Простіше кажучи Кабмін вбиває економіку (як і Нацбанк через свою політику скорочення кредитування економіки) до рівня кладовища. А яка інфляція може бути на кладовищі? Звичайно «нульова». Мертві не виробляють продукції і не купують товарів.
Із огляду на високу тінізацію нашої економіки реальну картинку можна побачити по динаміці роздрібного товарообігу. Зароблені в тіні гроші витрачаються в магазинах, які потрапляють в статистику. Так ось роздрібний товарообіг ПАДАЄ. Падає через те, що люди тікають до Польщі, а у тих, хто залишився, просто немає грошей в результаті системного вбивства економіки Кабміном і Нацбанком. Загалом, це непорозуміння на чолі Кабміну має піти у відставку.

Коментарi

Коментарiв