Унаслідок конфлікту США і РФ може постраждати саме Україна – експерт

310
Президент Росії Владімір Путін готує план помсти Дональду Трампу за ракетний удар в Сирії. Єдиним полем для «геополітичних ігор» у очільника Кремля залишається тільки Схід України. У цьому запевнив керівник платформи «Національна стратегія розвитку» Дмитро Співак.

За словами Співака, ракетний удар США по Сирії може мати ряд негативний наслідків із боку Росії.
«Потрібно знати Путіна. Те, що сталося в Сирії, може привести до несподіваних, раптових і дуже негативних наслідків з боку Путіна. Або він повинен піти, або він повинен якось відреагувати. Іти він не збирається», – підкреслив в ефірі Обозреватель. LIVE фахівець.
На його думку, російська влада нині не має ресурсів протидіяти Вашингтону на Близькому сході.
«Коли звіра заганяють в кут, він стає дуже страшним, непередбачуваним. Знаючи непередбачуваність Путіна, це дуже лякає. Проте він не буде битися на території Сирії», – переконаний експерт.
Крім того, він спрогнозував, що саме Україна може стати полем бою для вирішення конфлікту, який набирає обертів між Росією та Сполученими Штатами.
«Ми можемо постраждати. У Путіна залишається для маневрів Схід України, де він може комусь щось починати демонструвати у відповідь. І з таких подій, коли в геополітичних діалогах стикаються такі дві особистості, як Трамп і Путін, починаються непередбачувані події світового масштабу», – резюмував очільник «Національної стратегії розвитку».

Коментарi

Коментарiв