В Україні жорстко відповіли німецькому послу на чергову скандальну заяву

579
Надзвичайний і уповноважений посол Німеччини в Україні Ернст Райхель повторив свій вислів про те, що вибори на окупованій території Донбасу повинні пройти при окупантах, на що йому жорстко відповів народний депутат України, військовий експерт Дмитро Тимчук.

За словами Тимчука, необхідно зробити в такий спосіб: «ввічливо заглядаючи в чесні очі посла Ернста Райхеля, умиротвореним тоном задати йому пару навідних запитань».
«Що думає пан посол про Документ Копенгагенської наради Конференції з людського виміру НБСЄ від 1990 року, який (п.п.6-7) встановлює основні критерії до виборів, що на сьогодні діють в ЄС? Що він думає про рекомендації ОБСЄ щодо проведення виборів, вироблені за час існування цієї організації?», – зазначив у своєму Facebook фахівець.
«Якщо пан Райхель скаже, що він як офіційний представник країни-члена ЄС визнає ці документи, то ситуація спрощується», – підкреслив нардеп.
Щоправда, при цьому він розглядає й інший варіант розвитку подій.
«Якщо ж пан Райхель скаже, що він бачив у труні в білих тапках всю цю писанину від ЄС і ОБСЄ, то тут ми можемо сміливо вручити йому чорний прапор анархіста і банку з фарбою – нехай сам напише щось непристойне на Берлінській стіні. Тому що офіційний представник Німеччини апріорі не може ігнорувати ці документи», – резюмував парламентар.

Коментарi

Коментарiв