Розправившись із Асадом, Трамп візьметься за Путіна. І Путін це розуміє – журналіст

244
Російські владі слід починати серйозно задуматися над своїм майбутнім, оскільки якщо доля президента Сирії Башара Асада вже вирішена, то у лідера Росії все ще під питанням. І єдине питання – це час, коли доведеться «складати корону». Про це заявив відомий російський опозиційний журналіста Саша Сотнік.

«Асад може намилювати мотузку. Причому, другий її кінець передати своєму вірному спільнику Путіну, чий постпред в ООН, який стверджував, що сирійські діти посипають себе попелом і прикидаються мертвими, вже напевно горить в цьому ж пекельному попелі», – підкреслив у своєму Facebook журналіст.
Він запевнив, що уже зовсім скоро за все доведеться заплатити: і за «їх там немає», і за «ми просто бомбимо» – за все. І «діти, які задихалися від зарину, затягнуть мотузку на шиях диктаторських сіамських близнюків».
«Путін не може не розуміти: розправившись із Асадом, Трамп візьметься за нього. І його оточення теж це розуміє. Лубянський фюрер уже висловив крайню стурбованість «втратою», яку завдав удар Трампа по Сирії. Але ж російсько-американські відносини і без того перебувають «у жалюгідному стані». Путін ще розріджує фарби: стан відносин аж ніяк не «жалюгідний». Їх просто немає», – наголосив Сотнік.
«У Володимира «Кримське Сонечко» іще є шанс терміново захворіти і зайти за обрій, поки не придушили, але, судячи з характеру пацана, він настільки міцно зрісся з короною, що відокремити її від тіла можна тільки разом з головою. А вже хто зробить цю нехитру операцію – свої або чужі – не має значення», – зауважив публіцист.
За його словами, головне те, що «шлях авантюриста і злочинця добігає кінця».
«Навряд чи «свої» захочуть побачити переляканого «годувальника» на Ґаазькій лаві: оскільки він без сумніву їх здасть. Тому, швидше за все, царську особу накриє раптовий удар, і бідолаха з нестямними криками «це – кричуща агресія!» і «не діставайтесь ж ви нікому!» віднесе з собою в могилу основні таємниці кремлівських стін. А шлейф, що потягнеться за ним, поспішно відрубають ті, хто в ту ж секунду присягне новому господареві. Відсічуть і підчистять сліди», – підсумував блоґер.

Коментарi

Коментарiв