«Путін тільки руки потирає» – в РФ прогнозують антиамериканські погроми

314
Загострення відносин між РФ і США, викликане американським ракетним ударом по авіабазі в Сирії і відправкою авіаносця до берегів КНДР, тільки на руку російському президенту Владіміру Путіну. Таку думку висловив російський опозиційний журналіст Аркадій Бабчєнко.

«Жодного приниження Путіна, звичайно ж, не існує. Приниження Путіна є тільки у нашому фейсбуці, де мешкає дай бог якщо один відсоток населення, який пам’ятає канву подій далі, ніж на три дні», – стверджує Бабчєнко.
У всій решті країні, де короткострокова пам’ять обмежується програмою телепередач на сьогодні, кожна витівка Трампа рейтинг Путіна тільки підвищує», – запевнив у своєму Facebook журналіст.
За його словами, кремлівські пропагандисти після дій адміністрації президента США Дональда Трампа проти режимів Сирії і КНДР отримали прекрасний матеріал для патріотичного «накачування» російського населення.
«А якщо в Кореї там зараз у кого-нить що-небудь заграє і хто-небудь по комусь вмаже – рейтинг Путіна злетить до ста відсотків. І тут почнеться патріотична істерика, формування добровольчих батальйонів і антиамериканські погроми. Ну, як завжди тут буває в сімнадцятому році. А потім все закінчиться відомо чим. Ну, як завжди тут і буває в сімнадцятому році…», – підсумував публіцист.

Коментарi

Коментарiв