У Києві планують побудувати два сміттєпереробних заводи

377
Київська міська державна адміністрація має намір побудувати два сміттєпереробних заводи для утилізації відходів.

Відповідну заяву під час зустрічі з мешканцями Підгірців, Креничів та інших населених пунктів, розташованих поруч з полігоном побутових відходів №5, зробив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв – передає УП Київ.
«Ведемо перемовини з потенційними інвесторами у контексті запровадження сміттєпереробних потужностей. Японія, Польща, Чехія, Литва, Німеччина, Словенія – досвід цих та інших держав ми вивчили, тримаємо діалог із представниками підприємств», – підкреслив чиновник.
Крім того, він зазначив, що Київська адміністрація планує побудувати сміттєпереробні заводи на вулиці Червонопрапорній у Голосіївському районі та на вулиці Колекторній в Дарницькому районі.
«У нас є мета, щоб завод «Енергія» не спалював усе сміття, щоб воно попередньо сортувалося, відбиралася органічна фракція, а спалювалося лише те, що може бути спалене. Такі підходи зараз запроваджуються в Європі», – зауважив Пантелеєв.
Нині триває пересипання відходів на полігоні №5. уже пересипали 7,5 га карти відходів.
Також планується, що цього року Київ розпочне проектування рекультивації цього об’єкту, зважаючи на небезпеку продовження експлуатації полігону.
«Полігон експлуатується понад 30 років. І ми сьогодні розпочинаємо надзвичайно складну роботу – протиаварійні заходи та подальше закриття полігону», – резюмував заступник глави КМДА.

Коментарi

Коментарiв