Скандал із Голубаном – Авакову пригадали дві цікаві заяви про Семенченка

288
Очільнику МВС Арсену Авакову пригадали дві заяви на адресу народного депутата від фракції «Самопоміч» Семена Семенченка. Слова Авакова навів відомий український журналіст Денис Казанський.

«2014 рік. Арсен Аваков про Семена Семенченка: «І припиніть шельмувати патріота, шукати компромат і розміщувати гидоти на пораненого в бою воїна. Його вчинки говорять більше слів і стоять тисячі пропозицій десятка диванних теоретиків. А політичний досвід і стриманість у Семена ще прийде.. Головне, що не піде щирість!», – зазначив у своєму Facebook Казанський.
Крім того, він нагадав про нещодавню заяву глави МВС.
«Ті факти, які випливають на поверхню, щодо діяльності цього афериста, вони дуже чітко показують нам, що ця людина не гідна того мандата, який він носить», – процитував журналіст Авакова.
До того ж, міністр писав про полковника Юрія Голубана, який засвітився у сепаратистському батальйоні «Восток».
«Офіцер Голубан готовий пройти детектор брехні й готовий надати всю необхідну інформацію. Я питаю тих, хто звинувачує: «А ви готові?». Більшість із вас – безсоромні пики, які не зробили для України більше ніж він».
«Давайте тепер спробуємо вгадати, як скоро міністр внутрішніх справ з’ясує, що офіцер і патріот Голубан – насправді аферист і зрадник?», – підкреслив Казанський.

Коментарi

Коментарiв