Кінець дружби Трампа і Путіна може обернутися катастрофою для світу – Gazeta Wyborcza

301
Після того, як ракети США завдали удару по військовій авіабазі у Сирії, стало зрозуміло, що дружби між Дональдом Трампом і Владіміром Путіним може стати найбільшим ризиком для світу. Про це пише оглядач Вацлав Радзивинович для видання Gazeta Wyborcza – передає ZN.UA.

За словами Радзивиновича, усе більш правдоподібно виглядає, що два егоцентричних лідери почнуть конфліктувати між собою. Мовляв, тепер Кремль почне боротьбу проти Білого дому за титул «першого хлопця на селі».
Як підкреслив оглядач, нині увесь світ чекає хто ж вистрілить першим.
Також зазначено, що цей удар похитнув репутацію Путіна як жорсткого гравця. Адже за дві години до ракетного удару американці попередили його, що збираються випустити свої «томагавки», проте російський президент не наважився віддати наказ своїм військовим в Сирії готуватися до перехоплення ракет.
Нагадаємо, в ніч на 7 квітня Військово-морські сили США завдали ракетного удару по Сирії з кораблів, розташованих в Середземному морі.
Пізніше Дональда Трамп заявив, що не відкидає можливості завдання нових ракетних ударів по Сирії, а в Адміністрації президента США почали обговорення введення нових обмежувальних заходів проти Росії через ситуацію у Сирії.

Коментарi

Коментарiв