Тимошенко вимагає від НАБУ розібралося з абонплатою за газ

275
Народна депутатка, лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що вважає за необхідне, аби Національне антикорупційне бюро України вивчило, чи не було корупції у встановленні абонплати за підключення до газових мережі.

Відповідну заяву політик зробила 11 квітня з трибуни Верховної Ради України.
«Коли тисячі волонтерів в Україні роблять ту саму справу, наша влада вирішила провести мегакорупційну оборудку на приблизно мільярд доларів, що називається абонплатою. Ця абонплата за приєднання до мереж по газу є такою корупційною оборудкою, якої Україна ще не бачила», – наголосила Тимошенко.
«Саме тому, що піднявся народ проти президента, проти кланів, які його оточують, 106 місцевих рад провели спеціальні позачергові засідання – і наполягли на тому, щоб президент відмінив це рішення. І стало очевидним, що керівник НКРЕКП Вовк – просто маріонетка. Йому президент дав вказівку – і він це рішення корупційне відмінив. Це перемога українського народу», – підкреслила депутатка.
«Ми вважаємо, що зараз треба передати всі документи в НАБУ щодо цієї оборудки – і подивитися, наскільки вони дійсно орган із боротьби з корупцією», – заявила парламентар.
До того ж, вона запевнила, що  «друга велика афера, яка намічається – це розпродаж сільськогосподарської землі».

Коментарi

Коментарiв