Кириленко попередив про можливі провокації Росії під час «Євробачення»

360
Цього року навколо пісенного конкурсу «Євробачення» розгорівся справжній скандал. Україна вирішила не пускати росіянку Юлію Самойлову на свою територію, оскільки та порушила українське законодавство, виступивши в анексованому Криму. У свою чергу, Росія з піною біля рота усьому світу скаржиться на Україну. Чим може завершитися ця епопея – пояснив віце-прем’єр-міністр із гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко.

«На мою думку, якщо Росія змінить рішення щодо Самойлової, вона перестане бути Росією у путінській редакції. Тому в мене особисто на це сподівань немає», – підкреслив Кириленко.
«Проте ми приймемо російську делегацію на необхідному рівні, якщо вони запропонують іншого учасника, який не порушував українського законодавства», – зазначив в інтерв’юОбозревателю віце-прем’єр.
Він запевнив, що РФ взагалі не розраховувала на участь у «Євробаченні» взагалі.
«Вони протягом тривалого часу шукали рецепт, який має найбільш болюче вразити Україну. Цей рецепт був ними запропонований, але це не змінює суті справи. Ніхто не може вимагати від нас порушення власного законодавства на догоду Росії. І це означає, що ми проведемо конкурс з участю 42 країн, а не 43», – наголосив політик.
За його словами, головний процес, який в інтересах глядача, відбувається в плановому режимі.
«Україна виглядатиме більш ніж достойно й за рівнем організації, і за рівнем телевізійної картинки, не дивлячись на те, що Росія хотіла зірвати «Євробачення» неодноразово. Історія з Самойловою – це фінальний акорд. А до того було багато інших провокацій, кожна з яких мала на меті забрати в України «Євробачення». Це їм не вдалось і вже не вдасться», – переконаний політик.
Він додав, що, наприклад, може ітися про дезінформацію спеціально для ЄМС про нібито засадничу неготовність України.
«У Росії була мета, щоб воно не відбулося в Україні. Навряд чи європейці пішли б аж так далеко та віддали його Росії», – резюмував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв