«Територію не забираємо, стоїмо на місці, а люди гинуть» – комбат «Айдара»

365
Командир батальйону «Айдар», підполковник Максим Марченко висловив думку, що тактикою випаленої землі війну на Донбасі завершити не вдасться.

За словами Марченка, активні бойові дії потрібно було проводити ще з 2014 року, оскільки з того часу значно збільшилися небойові втрати серед сил АТО. Про це він розповів він в інтерв’ю для Gazeta.ua.
«За цей час втратили людей більше, ніж було б у результаті наступальних чи контрнаступальних операцій. Небойових втрат значно більше, ніж бойових. Територію не забираємо, стоїмо на місці, а люди гинуть», – підкреслив боєць.
Також він нагадав, що чим довше триває війна – тим більше ростуть протестні настрої серед населення з обох боків розмежування, руйнується інфраструктура, яку потім Україні доведеться відновлювати.
«Чимало хто каже, мовляв, треба все «Градами» спалити. Тактика випаленої землі ні до чого не призведе. Куди ми прийдемо? Бойові дії мають бути в комплексі з політичними. Тільки так», – запевнив комбат.
Крім того, він пояснив, що багато людей на окупованих територіях ідуть до незаконних збройних формувань лише тому, що не мають роботи. А зарплата рядового, згідно з інформацією розвідки, становить приблизно 6 тисяч гривень.

Коментарi

Коментарiв