Стало відомо про умови амністії бойовиків

191

Уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, народний депутат України (від партії «УДАР») Ірина Геращенко розповіла, коли стане можливою амністія для бойовиків. За її словами, це відбудеться у разі відведення військ Росії з окупованих нині територій та повернення їх під контроль української влади.
Стало відомо про умови амністії бойовиків
Як передає «Преса України», Геращенко заявила, що позиції і умови, якими терористи шантажують українську сторону, є абсолютно неприйнятними. Більш того, вони зумисно називають далеку від реальності кількість заручників: «Наших героїв утримують у підвалах «ЛНР» та «ДНР» незаконно. І відповідальність за цю публічну заяву по зриву Мінських домовленостей тепер повністю лягає на бойовиків і країну, що їх підтримує – РФ. І ми будемо тиснути усіма можливими способами з вимогою виконати Мінські угоди в частині звільнення заручників».
Додамо, керманичі «ДНР» нещодавно зробили заяву, що терористи звільнять українських військових тільки після того, як буде амністовано бойовиків.

Коментарi

Коментарiв