Екс-«беркутівці» могли втекти будь-коли, – Горбатюк

229

Начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що екс-співробітники спецпідрозділу «Беркут», підозрювані у вбивствах активістів на Майдані, могли покинути Україну в будь-який момент.

Для 100%-го підтвердження втечі екс-«беркутівців» Олександра Костюка, Владислава Мастеги, Артема Войлокова і Віталія Гончаренка має бути офіційне підтвердження від Державної прикордонної служби. Про це в ефірі «112 Україна» заявив Сергій Горбатюк.

«Але за попередніми даними, вони перетнули кордон з Російською Федерацією», – визнав Горбатюк.

Він висловив переконання, що ці люди могли втекти з України коли завгодно. Адже зважаючи на обрані запобіжні заходи щодо них, частина були з особистими зобов’язаннями, тобто на їхню волю покладався суд, обираючи міру запобіжного заходу, інші ж отримали так званий домашній «нічний» арешт – це з 23:00 годин до 7:00 ранку, і в інший час доби – жодних стримуючих факторів не існує.

«Що стосується Гончаренка, за рішенням Апеляційного суду, у нього не було ніякого запобіжного заходу. Його зобов’язали з’явитися тоді, коли буде наступне обрання йому міри заходу в районному суді», – сказав Горбатюк.

Раніше стало відомо, що звільнений Апеляційним судом Києва екс-«беркутівець» Віталій Гончаренко і ще троє його колишніх колег втекли до Росії. Про це він й інші колишні співробітники харківського батальйону «Беркут» заявили, опублікувавши відеозвернення на Youtube, яке записали нібито на території Росії.

Коментарi

Коментарiв