Гонтарєва – небезпечний свідок, і місце їй – у слідчому ізоляторі – нардеп

288

Народний депутат України, мільярдер Сергій Тарута зробив різку заяву, коментуючи відставку очільниці НБУ Валерії Гонтарєвої.

За словами Тарути, Гонтарєва забагато знає, тому тепер уже колишній главі НБУ найкраще буде у в’язниці.
«Вона – небезпечний свідок. А небезпечних свідків зазвичай прибирають. Той же Вороненков був небезпечним свідком, він дуже багато чого міг розповісти, і на жаль, наша Служба безпеки, його охорона не вберегли його для дуже важливих слідчих дій. Те ж саме – і Гонтарєва. Вона – учасник розкрадання 37 мільярдів гривень», – заявив в інтерв’ю Гордону нардеп.
«Очільник НАБУ Артем Ситник підтвердив, що тільки за одним епізодом було виведено понад 500 мільйонів. Без керівництва Національного банку це було б неможливо», – підкреслив мільярдер.
«Практично повністю зачистили 94 банки, при цьому вивели з банківської системи величезну кількість грошей, в тому числі і Фонд гарантованих вкладів. Тому вона – небезпечний свідок, і для неї найбезпечніше місце все-таки в слідчому ізоляторі», – підсумував політик.
Нагадаємо, 10 квітня Валерія Гонтарєва заявила, що йде з посади очільниці НБУ. Деякий час Національним банком керуватиме перший заступник Валерії Гонтарєвої Яків Смолій.

Коментарi

Коментарiв