Я просто зобов’язана створити власну партію – Савченко

320

Народна депутатка України Надія Савченко, яку нещодавно «попросили» з «Батьківщини», заявила, що має свою місію в Україні та розповіла про грандіозні політичні плани на майбутнє.

«Для мене значення мають лише український народ і його інтереси. Я хочу служити звичайним людям, а не владі. Для них я небезпечна, тому що мене підтримує народ», – підкреслила в інтерв’ю німецькому виданню Focus Савченко.
За її словами, упевненість у тому, що вона популярна серед українців, підкріплюється «різними поїздками».
«Ці зустрічі не всім подобаються – тому мене звинувачують в тому, що я кремлівський шпигун. Я була в окупованих районах. Це територія України, і мені не потрібно питати дозволу ні в Росії, ні в Україні», – заявила Савченко.
Вона запевнила, що Росія намагається використовувати її поїздки в своїх інтересах.
«Однак, якби українська сторона продемонструвала здорове розуміння ситуації і підтримала мене, у російської пропаганди просто не було б шансів. Принцип Росії в тому, щоб сіяти розбрат», – наголосила нардеп.

Крім того, вона уже традиційно розкритикувала українську владу за те, що вона занадто сильно відстоює якісь «ідеологічні позиції, які не потрібні народу»: «Коли влада відмовляється від власного народу, звинувачуючи всіх у сепаратизмі, люди перестають вірити в спільне майбутнє».Свій вихід із партії «Батьківщина» Савченко прокоментувала тим, що «бореться із системою».

«Я борюся з цією системою. Тому я вийшла з партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Коли ти один, у тебе є твій голос – і ніхто не пропонує тобі грошей, тому що воно того не варте», – стверджує екс-льотчиця.
Також вона заявила, що «просто зобов’язана» створити свою партію, йдеться у публікації.
«Насправді, я не люблю політику. Мені до душі моя колишня професія військової льотчиці. Але сьогодні ми – економісти, вчені, люди, які пішли з політики, – пишемо програму, розмірковуємо, якими повинні бути державні структури і економічна система, щоб Україна перетворилася в успішну країну», – наголосила Савченко.
На її думку, ті, хто перебуває при владі 25 років, повинні з неї піти.
«Із нинішнім парламентом все одно не досягти ніяких позитивних змін», – резюмувала депутатка.

Коментарi

Коментарiв