Після удару США по Сирії зміниться і ситуація навколо України – дипломат

263

Президент США Дональд Трамп ударом «Томагавками» по режиму Башара Асада, якого підтримує російський лідер Владімір Путін, вказав останньому на його місце. Проте кремлівський лідер намагатиметься зберегти обличчя, а це своєю чергою може призвести або до миру, або до широкомасштабної світової війни. Такий прогноз зробив дипломат, очільник правління ГО «Європейський Рух України» Вадим Трюхан.

«Після цієї акції з використанням «Томагавків» світ змінився. Тепер уже ні Путін, ніхто інший не зможе так просто порушувати міжнародне право та вести себе як слон у крамниці з посудом. Це стосується як Сирії, так і Лівії з Україною», – запевнив у коментарі Обозревателю дипломат.
Крім того, він наголосив на зловживанні з боку Росії своїм правом вето в Раді безпеки ООН та відповідно блокуванням прийняття важливих питань щодо врегулювання військових конфліктів, які Кремль розпалює в різних куточках світу.
«По суті Трамп показує, хто є хто в цьому світі на нинішній момент», – зауважив Трюхан.
На його переконання, у майбутньому ситуація буде більш жорсткою, а в нинішній ситуації господарю Росії потрібно зберегти обличчя.
Нагадаємо, в ніч на 7 квітня Військово-морські сили США завдали ракетного удару по Сирії з кораблів, розташованих в Середземному морі.
Пізніше Дональда Трамп заявив, що не відкидає можливості завдання нових ракетних ударів по Сирії, а в Адміністрації президента США почали обговорення введення нових обмежувальних заходів проти Росії через ситуацію у Сирії.

Коментарi

Коментарiв