Навіть Гітлер такого не робив – у Трампа пояснили, як Росія стала ізольованою

197

Після підтримки Сирії російською владою міжнародна спільнота розглядає РФ як ізольовану державу. Крім того, вона сприяє таким злочинам, до яких «не опускався навіть Гітлер» під час Другої світової війни. Про це заявив речник Білого дому Шон Спайсер.

«Росія перебуває на острові, коли мова йде підтримку Сирії з її боку. У цьому конкретному випадку немає сумнівів у тому, що Росія є ізольованою. Вони поставили себе в один ряд з Сирією, Північною Кореєю, Іраном. За винятком Росії, це все неблагополучні держави», – заявив речник Білого дому, передає Reuters.
За його словами, всі вищезгадані країни належать до групи, з якою ніхто не хоче контактувати.
Також політик підкреслив, що Кремлю варто було припинити спроби заперечувати відповідальність президента Сирії Башара Асада за хімічну атаку в провінції Ідліб і почати спільну з США роботу щодо знищення сирійського хімзброї.
Більше того, Спайсер звинуватив Росію у тому, що вона за допомогою пропаганди намагається перекласти провину за злочини з боку режиму Асада на когось іншого.
«Ми не використовували хімічну зброю у Другій світовій війні. Навіть настільки ж бридкі особи, як Гітлер не опускалися до хімічної зброї», – резюмував високопосадовець.
Нагадаємо, 4 квітня стало відомо, що у сирійському місті Хан-Шейхун, яке контролюють повстанці, була застосована хімічна зброя. США звинуватили в цьому режим Башара Асада за підтримки Кремля.

 

Коментарi

Коментарiв