У Мінкульті відреагували на скандальне інтерв’ю Дорна

207

Міністр культури Євген Нищук прокоментував скандальне інтерв’ю співака Івана Дорна російському блогеру Юрію Дудю.

Євген Нищук заявив, що подібні висловлення про «сварку» між Росією та Україною у той час, коли гинуть тисячі людей, є неприйнятними. Про це пишуть Українські новини.
«Артисти є не просто тими, хто веселить і несе тільки свій талант, і ніщо інше їх не повинно хвилювати. Це неправильно. Коли на сході держави гинуть десятки тисяч кращих синів України, говорити, що тут йде невелика сварка – неприпустимо», – підкреслив міністр культури.
У своєму інтерв’ю Дорн також заявив, що не давав гроші на допомогу АТО. Мовляв, він дав гроші на постраждалих у Маріуполі, а телеведучий Сергій Притула розпорядився ними інакше та ще й про це усім розтрубив.
Коментуючи ці слова, Нищук наголосив, що допомагати або не допомагати українській армії – це особиста справа Дорна, але те висловлювання, що суперечать дійсності про відносини Росії і України, є неприйнятним.
Нагадаємо, з вечора 11 квітня у мережі тільки й говорять, що про інтерв’ю, у якому Іван Дорн назвав політичний конфлікт Росії з Україною «сваркою», а росіян та українців – «собратьями».
Більше того, розповідаючи, чому на свій виступ 2014 року в «Юрмалі» він обрав одяг із гербом і українську пісню, співак зізнався, що зробив це, аби «нє вонялі».

Коментарi

Коментарiв