Видно, премію собі виписує – Гройсман затролив очільницю НАЗК

327

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обурився відсутністю реакції з боку глави Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак на неможливість чиновників перевірити успішність опублікування своїх декларацій.

Гройсман разом із усіма іншими членами Кабінету Міністрів, підтримав ініціативу міністра юстиції Павла Петренка щодо перенесення національних слухань про принципи антикорупційної політики через неналежну роботу керівництва НАЗК.
«Це трохи не на часі, враховуючи ті події, які відбувалися з хвилею е-декларування до 1 квітня і які відбуваються зараз. Є така норма, що до 14 квітня всі держслужбовці повинні подати інформацію про те, хто не подав декларацію. Якщо її не буде – за це передбачена відповідальність», – підкреслив Петренко.
Також він зауважив, що нині публічна частина сайту НАЗК, де можна перевірити цю інформацію, не працює, і всі держслужбовці знову стали заручниками керівників відомства, які не виконують своїх обов’язків і ніяк не реагують на претензії.
«А є керівник НАЗК? Ні? Видно, премію собі виписує», – прокоментував ситуацію Гройсман, засудивши відсутність Корчак на засіданні Кабміну.
Таким чином очільник КМУ пригадав заяву глави НАЗК, яка нещодавно зізналася, що виписала собі 200 тисяч гривень премії.
Про це Корчак сказала, звітуючи про свою роботу на ранковому засіданні парламенту.
Депутати періодично переривали виступ чиновниці вигуками «Ганьба».
Зокрема, відповідаючи на питання позафракційного нардепа Борислава Берези Корчак не одразу захотіла відповідати, скільки разів і за що виписувала собі премію, після чого спікер Верховної Ради України Андрій Парубій попросив давати чіткі відповіді на питання.
Корчак визнала, що виписувала і собі, і своїм підлеглим 200 тисяч гривень премії за роботу на посаді.
«Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді, все… 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували всі. За роботу», – заявила очільниця антикорупційного відомства.

Коментарi

Коментарiв