Мін’юст хоче одним махом скасувати всі нормативні акти доби СРСР

265

Кабінет Міністрів України запропонував законопроектом скасувати дію всіх нормативних актів органів державної влади і управління УРСР і Радянського Союзу.

12 квітня відповідний документ під час засідання КМУ презентував міністр юстиції Павло Петренко – передає Українська правда.
Він нагадав, що «минулого року український уряд скасував понад 365 актів різного роду міністерств і відомств, які приймалися за Радянського Союзу. Цього року друга хвиля – було скасовано понад 100 таких актів».
«Ми розуміємо, що Україна не може жити в системі 25 років незалежності з даним багажем. Міністерство юстиції розробило проект закону про визнання такими, що втратили чинність актів органів державної влади і управління УРСР і Радянського Союзу», – підкреслив урядовець.
«Цей закон ми направимо до українського парламенту і будемо просити, щоб він був проголосований вже у травні», – наголосив високопосадовець.
За його словами, цей закон «визначає чіткі норми, які припиняють дію великого масиву нормативних актів Радянського Союзу і УРСР».

Коментарi

Коментарiв