Тіллерсон може відстояти у Москві інтереси США в Україні та Сирії – ІноЗМІ

289

Візит державного секретаря США до Москви цього тижня обіцяв стати важким навіть до атаки Штатів по Сирії, враховуючи численні розслідування щодо зв’язків команди Трампа з Росією. Тепер ця поїздка – перший візит високопоставленого чиновника адміністрації Дональда Трампа в Росію – стане справжньою перевіркою для Рекса Тіллерсона.

Про це пишуть експерти Едвард Фішмен і Марк Сімаковскі у статті для USA Today.
Як зауважили автори, під час візиту, який триватиме два дні – 11 та 12 квітня, у Тіллерсона є шанс відстояти інтереси США в ключових регіонах, таких як Україна і Сирія, якщо він буде пам’ятати про це та використовувати тактику, відпрацьовану ним у бізнесі.
«Держсекретарю слід підкреслити готовність Америки зберігати санкції доти, поки Росія не піде з території України, і намагатися відновити дипломатичний процес», – підкреслили фахівці.
За їх словами, Тіллерсону не треба забувати: хоча у Росії є свої сильні сторони, вона не є гігантом, подібним Китаю.
«Путін може бути витонченим тактиком, але економіка його країни, обмежена санкціями, низькими цінами на нафту і нестримним витоком мізків, залишається слабкою», – ідеться у статті.
У сирійському питанні, на переконання експерта, американський чиновник повинен безпосередньо протистояти Кремлю в його підтримці президента Башара Асада, переконані Фішмен і Сімаковські.
«Трамп, можливо, відчуває спокусу укласти «велику угоду», яка стане сенсацією, але Тіллерсону варто вберегти свого керівника від будь-якої угоди», – резюмували Фішмен і Сімаковскі.

Коментарi

Коментарiв