«Посада президента США дісталася не ідіоту»: чого Україні чекати від Трампа

359

Росіяни повинні переглянути своє бачення світу та свого місця в ньому, оскільки російська армія багато в чому поступається армії НАТО, а чинний американський президент Дональд Трамп реально хоче зробити Америку великою знову. Яким чином це торкнеться України й інших країн – розповів російський громадський активіст і блоґер Сєргєй Мурашов.

За словами Мурашова, Дональд Трамп змінив свою позицію щодо світової політики, оскільки зайнявши найважливішу у світі посаду, «він ближче дізнався про те, з чим йому тепер доводиться працювати та побачив все це інакше, аніж воно здавалося йому здалеку».
«Було б гірше, якщо б Трамп зберіг всі свої колишні думки та це означало б лише, що посада президента США дісталася ідіоту», – підкреслив активіст, передає Сноб.
Також він зауважив, що чинний американський президент реально має намір зробити Америку великою.
«Тому росіянам, які звикли стібатися над Обамою, доведеться переглянути своє бачення світу та свого місця в ньому: президент, який спирається на електорат, що скучив за величчю своєї країни, може бути дуже незручним для жителів інших країн – за рахунок яких буде втілюватися ця велич», – наголосив блоґер.
Крім того, він зазначив, що армія НАТО є набагато потужнішою за російську армію.«До чого я це все? А ось до чого: з Трампом нам доведеться домовлятися, якщо ми не хочемо виявитися останнім поколінням росіян. Війну, про яку так легко і часто говорять наші лідери, нам не виграти, отже, мир і злагода – перш за все є необхідними саме для нас з вами, це для нас найголовніший, життєвий пріоритет. Чи зможуть Путін, Лавров, Шойгу, Рагозін, Іванов та інші домовитися з Трампом і Європою? Сподіваюся, хоча і сумніваюся», – переконаний публіцист.

Проте, він не сумнівається в тому, що позиція Трампа щодо Сирії, Північної Кореї та щодо України і Криму буде набагато жорсткішою, аніж позиція Обами.
«По-перше, оскільки це природним чином виникає із декларації «зробити Америку знову великою». А, по-друге, Трамп не може дозволити підозрювати себе у зв’язках з Москвою (через участь російських хакерів у передвиборній спецоперації), і буде вибирати найбільш жорстке щодо Росії рішення з можливих», – підсумував активіст.

1,234 total views, 1 views today

Коментарi

Коментарiв