Гройсман пообіцяв виграти вибори 2019 року і «добре попрацювати»

229
Гройсман переконаний, що виграє наступні вибори

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зробив амбіційну заяву, пообіцявши виграти вибори 2019 року.

«До 2020 року я абсолютно пов’язую себе з боротьбою за українську державу. Для мене це принципово. Я це рішення прийняв, і я за це буду боротись. Можливо, і в якості прем’єр-міністра», – підкреслив в інтерв’ю Лівому берегу з Сонею Кошкіною очільник КМУ.

Він пообіцяв добре попрацювати і 2019 року виграти вибори: «І тоді ми зможемо претендувати на те, щоб продовжити якісні зміни в країні».

«Скільки я буду прем’єр-міністром, залежить не від моїх бажань або небажань. А від того, наскільки мені успішно вдасться розвивати Україну. Якщо ти не ефективний, якщо не можеш здолати проблему, то не мучай ні країну, ні людей, ні себе», – заявив Гройсман.

За його словами, його попередник Арсеній Яценюк зробив дуже багато рішучих, сміливих та не популярних кроків.

«Проте в нього іншого виходу не було. Він приймав ці рішення, і парламент приймав, бо всі розуміли, що треба консолідуватись. І тому ми сьогодні маємо, в тому числі, макроекономічну стабілізацію», – стверджує Прем’єр.

«Склалося ефективне тріо – я, «БПП» і «Народний фронт». Я вдячний «Народному фронту» за підтримку, але я не менш вдячний БПП. У мене абсолютно нормальні конструктивні стосунки і з Президентом країни, і з Арсенієм Петровичем», – запевнив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв