Справжній план Путіна – відділити Донбас і забрати собі – ІноЗМІ

366
Джерела в РФ стверджують, що Путін зовсім не збирається визнавати або анексувати Донецьку і Луганську області

Попри удаване замороження конфлікту на Донбасі, реальна стратегія президента РФ Владіміра Путіна – повністю відокремити регіон від України й поступово ввести до складу Росії. Про це повідомили три близьких до Кремля джерела, пише Bloomberg.

«У той час як Кремль продовжує публічно підтримувати угоду, дотримання якої контролювали 2015 року Німеччина і Франція, реальна стратегія Путіна в Україні – повністю відокремити два прикордонних регіони, відомі як Донбас, шляхом поетапної інтеграції в Росію», – ідеться у статті.

Джерела видання стверджують, що російський лідер зовсім не збирається визнавати або анексувати Донецьку і Луганську області.

У той же час двоє західних дипломатів у Москві розповіли виданню, що стратегія Путіна полягає в зміцненні важелів впливу для посилення контролю Кремля над Донбасом в короткі терміни.

Автори також зауважили, що Росія рухається поступово – використовуючи введену Україною торгівельну блокаду, вона намагається захопити ключові економічні зв’язки з окупованими територіями.

Крім того, у якості доказу свого ствердження Bloomberg нагадує про визнання Росією паспортів, виданих в ОРДЛО. До того ж, переконані фахівці, Кремль планує полегшити отримання громадянства РФ для 2 мільйонів жителів окупованих територій.

Коментарi

Коментарiв