Чому Гройсман раптом став великою «шишкою» в Україні

378
Раніше Порошенка підтримував «Народний фронт», проте «Народний фронт» раптом запрацював за Гройсмана

Парламентська фракція «Народний фронт», що раніше підтримувала Президента Петра Порошенка, раптом запрацювала за Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, відтак той перетворився з мера провінційного містечка на фігуру. Таку думку висловив політолог Віктор Небоженко.

«Раніше Порошенка підтримував «Народний фронт», проте «Народний фронт» раптом запрацював за Гройсмана. І тут виявляється, що президент України не володіє власним господарством, він як би і власник України, а з іншого боку, як би і не може нічого зробити і у Верховній Раді, тому що там дуже сильна фракція «Народного фронту», відтак не може щось зробити самостійно. Це дуже важливо», – підкреслив політолог.

Також він зауважив, що фракція Арсенія Яценюка відзначається великою кількістю народних обранців, які голосують.

«Ці депутати проголосували за Гройсмана – це вперше з 1991 року, коли фракція, яка вступила в союз із президентом, раптом каже: «А нам Гройсман теж подобається, і нехай він залишається». А він – політик молодий, недосвідчений, і він не розуміє всіх мінусів і плюсів своєї поведінки, але він каже: «Я залишаюся», – зазначив у коментарі InfoResist Небоженко.

За його словами, насправді нині для України вимальовується дуже нетрадиційна ситуація: усі крадуть, всі міністри думають тільки про гроші, президент думає, як стати з мільярдера мультимільярдером.

«Ніколи такого не було, щоб фракція, яка володіла десятьма міністрами в Кабміні та на 50 відсотків контролювала РНБО, говорила: «А ми підтримуємо не те, щоб вашого противника, ми підтримуємо Гройсмана». А Порошенко каже: а кого ви підтримуєте, тут немає особистості, а «НФ» йому каже: є, він ще стане людиною», – стверджує фахівець.

Крім того, він зауважив, що таким чином український Прем’єр перетворився з мера маленького міста на фігуру, яка тепер може сміливо заходити в кабінет до президента.

«Це дуже незвично, тому що у нас прем’єр-міністри завжди залежали від президента. А Порошенко, який думав що Гройсман є звичайним мером Вінниці, якого можна поставити на один рік, раптом знаходить політичну підтримку однієї з найбільшої фракції. І це все різко змінює. Такого в Україні ще не було», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв