Підозрювані у злочинах на Майдані екс-«беркутівці» і досі працюють у поліції

368
Колишні "беркутівці" залишаються працювати у поліції

Колишні працівники «Беркуту» в Харкові Андрій Хандрікін і Володимир Ріяко пройшли атестацію і продовжують службу в поліції, незважаючи на те, що щодо них до суду скеровано справи по звинуваченню в скоєнні злочинів проти активістів і журналістів під час Євромайдану.

Про це повідомив старший фахівець відділу комунікацій ГУ Національної поліції в Харківській області Олексій Свиридов, передає Інтерфакс-Україна.

«Зазначені працівники пройшли переатестацію на загальних підставах і, відповідно до висновків атестаційних комісій, призначені на посади поліцейських у батальйоні поліції особливого призначення, де продовжують нести службу», – зазначив Свиридов.

Крім того, речник харківської поліції підкреслив, що законодавство України передбачає презумпцію невинуватості. Тобто людина вважається невинуватою і не може нести кримінальне покарання, допоки її вина не визнана судом.

«Їх подальшу долю вирішить суд і ми виконаємо це рішення відповідно до чинного законодавства», – запевнив представник Нацполіції.

Коментарi

Коментарiв