Вони тут п’ють, гуляють, а ми здихаємо без роботи – мешканка Донецька

441
На Донбасі люди почали голодувати

Чимало мешканців окупованого Донецька почали голодувати. Про це написав у своєму блозі журналіст Денис Казанський, оприлюднивши в якості доказу відповідне відео.

Казанський нагадав, що з 14 березня терористи заборонили гуманітарному фонду Ахметова працювати на території так званої ДНР, який роздавав людям продуктові набори.

«Ясна річ, що займався цим олігарх в своїх корисливих цілях. Але на відміну від російської гуманітарки, яка не доходила до людей, його продукти насправді допомагали бідним жителям Донецької області виживати. І ось вже місяць жителі ОРДЛО живуть без ахметівської гуманітарки. Тепер багато хто змушений у буквальному сенсі голодувати», – підкреслив журналіст.

У відчаї донеччани телефонують на гарячу лінію і просять співробітників фонду допомогти. Записи розмов із мешканцями окупованих територій Донбасу жахають.

«Вони тут живуть, гуляють, п’ють, а ми здихає без роботи, без нічого. А з нас ще вимагають плату за комунальні послуги, за які ми не можемо заплатити! Як нам жити, скажіть? Що нам робити, як нам жити далі?!, – плаче в трубку жінка, яка додзвонилася в гуманітарний штаб.

Коментарi

Коментарiв