У Кремлі не знають, що робити з окупованим Донбасом – політолог

579
Російський політолог, публіцист Лєонід Радзіховскій.

Кремль не має наміру включати до складу Росії окуповані території Донбасу, або йти на анексію за прикладом Криму. Цю думку висловив російський політолог і публіцист Лєонід Радзіховскій.

За словами фахівця, у влади можуть бути які завгодно плани і папери, але самі по собі вони не мають значення. Він переконаний, що у Кремлі, як і в Києві, не знають, що робити з Донбасом. Включати його до складу РФ, як Крим, Путін не буде. І про це було неодноразово сказано.

«І вже тим більше, він не буде цього робити зараз, коли економічне становище Росії важке, нові санкції їй абсолютно не потрібні. А Донбас їй не потрібен і без всяких санкцій. Тому що економіка Донбасу зруйнована, а відновлювати її грошей немає», – підкреслив у коментарі Апострофу публіцист.

Він додав, що самі мешканці окупованих територій мріють про те, щоб увійти до складу РФ, тому що сподіваються на російські пенсії.

«Але цього не буде. План Путіна, який мабуть був про те, щоб «впихнути невпихуєме», впихнути Донбас як «троянського коня» на територію України, і, контролюючи Донбас, таким чином контролювати Україну, провалився. Україна на це не пішла і не піде. У Києві теж не ідіоти сидять і отримувати такий «подарунок» ніхто не хоче», – стверджує політолог.

У сторін конфлікту, зауважив він, є тільки один, не самий кращий варіант – заморожений конфлікт, нічийна територія. Хоча по факту зближення Донбасу з РФ вже відбувається.

«Там, природно, ходять російські гроші, там працюють російські чиновники. Тобто інтеграція без усяких планів за фактом йде, просто тому що Росія їх годує, дає гроші, озброює, командує. Це абсолютно стовідсотково залежна від Росії у всьому територія, оскільки республіками їх назвати неможливо», – резюмував Радзіховскій, додавши, що РФ не несе за території соціальної відповідальності.

Коментарi

Коментарiв