Злочинці, дерибан і крадії: що розвалить чинну російську владу

194
Росія є дуже багатою країною, щоправда її розграбовує злочинне угруповання на чолі з нинішнім президентом Росії Владіміром Путіним - фінансист

Росія є дуже багатою країною, щоправда її розграбовує злочинне угруповання на чолі з нинішнім президентом Росії Владіміром Путіним, однак насправді ці люди не вміють керувати країною, що виливається у величезну прірву між громадянами. В результаті зростає соціальна напруженість, яка призводить до суспільних хвилювань. Про це розповів відомий російський фінансист і блоґер Слава Рабінович.

«Росія – дуже багата країна, але режим Путіна та його організоване злочинне угруповання винайшли дуже хитрий комплекс заходів щодо утримання влади. Це дає їм можливість володіти всією країною, усіма природними ресурсами та всім її населенням як рабами. І влада думає, що може до безкінечності викачувати природні ресурси країни як свої власні», – підкреслив фахівець.

Він зауважив, що у світі з’являється все більше інформації про злочинні дії з боку нинішньої російської влади.

«До всього іншого, вони просто крадуть з бюджету. А це величезні кошти. Згадайте публікацію панамських архівів, коли з’ясувалося, що неймовірно великі суми йдуть безпосередньо Путіну. Тобто російська влада є впевненою, що красти можна нескінченно. Але найцікавіше, що певною мірою вони мають рацію: красти вони дійсно можуть ще дуже довго, тому що Росія і справді є багатою країною. І все, що вони виймають із землі, дозволяє їм продовжувати цей дерибан», – висловив думку у коментарі Гордону блоґер.

На його переконання, основна проблема полягає в тому, що ці люди – чекісти.

«Вони абсолютно не вміють нічим керувати, в тому числі і своїми процесами крадіжок. Тому їхнє злодійство починає бачити весь світ», – додав фінансист.

Щоправда, стверджу він, усе це може мати негативні наслідки для нинішнього Кремля.

«Найголовніше – те, що ці люди не вміють керувати економікою та країною. Вони дуже помиляються, коли думають, що достатньо лише налагодити видобуток природних ресурсів. Мільйони росіян скочуються у бідність. У той же час багаті лише збільшують свої статки. І ця прірва між ними зростає. В результаті зростає соціальна напруженість, яка призводить до суспільних хвилювань. І зараз ці хвилювання виливаються в протести далекобійників і мітинги, що пройшли 26 березня. Це безпрецедентно для Росії. Тому путінське ОЗУ даремно думає, що красти можна нескінченно. Населення РФ стає все більш розлюченим. Це наздожене та розчавить нинішню російську владу», – підсумував Рабінович.

Коментарi

Коментарiв