Поліція лякає туристів на «Євробачення» шахраями і проституцією

248
Поліція попередила іноземних туристів про небезпеки під час проведення "Євробачення" в Україні

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Мінсоцполітики, ОБСЄ, Національною поліцією та ДПС підготували для іноземних гостей «Євробачення-2017» інформаційні листівки.

У буклетах для туристів викладено кілька порад, як поводитися іноземцям під час перебування в Україні на міжнародному пісенному конкурсі.

Зокрема, відвідувачам пропонують завжди тримати при собі паспорт, оскільки якщо їх спинить поліція – документи допоможуть підтвердити особу.

Працівники української поліції, якщо вони у формі, повинні представитися та пояснити, чому перевіряють документи іноземця. Якщо працівник правоохоронних органів не має відповідного строю, повинен сам показати документи озвучити причину перевірки.

«Якщо людина, яка вас спинила, не показує власних посвідчень – це шахрайство», – попередили правоохоронці.

«Знайте номер телефону представництва своєї країни в Україні. Він знадобиться. якщо вас затримають», – додали в поліції.

Також зазначено, що іноземець може використовувати свої чинні водійські права, коли орендуватиме авто в Україні. Якщо він порушить правила дорожнього руху, муситиме сплатити штраф протягом 15 днів.

«Будьте обережні, коли користуєтеся банківськими картками, шахрайство із безготівкомими розрахунками дуже поширене, оскільки в Україні більш поширений спосіб оплати готівкою. Радимо не використовувати кредитні картки у місцях стихійних продажів. Міняйте готівку у банках та філіях, не звертайтеся до людей на вулиці. щоб поміняти гроші. Навіть якщо вони пропонують дуже вигідний курс – ви можете натрапити на шахраїв», – ідеться у буклеті.

Крім того, закордонним відвідувачам «Євробачення-2017» радять тримати гаманці й цінні речі у безпечному місці, оскільки кишенькове шахрайство – дуже поширене явище, особливо у людних місцях (у громадському транспорті, магазинах, нічних клубах).

Коментарi

Коментарiв