На тимчасово окупованих територіях Донецької області місцеві жителі готують мітинги з жорсткими вимогами до ватажка так званої ДНР Олександра Захарченка.
Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
«Зазначається поширення закликів до колективів непрацюючих шахт і їхніх родичів взяти участь вранці у середу, 19 квітня, у мітингу на площі Леніна в Донецьку», – ідеться у повідомленні.
Зокрема, на акції протесту від Захарченка вимагатимуть провести невідкладні заходи, спрямовані на підвищення рівня добробуту населення.
«Мотивом цієї акції є важке економічне становище місцевого населення, скорочення і відправка в неоплачувану відпустку шахтарів і бездіяльність керівництва шахт з виплати заборгованості по заробітній платі», – повідомили в українській розвідці.