ЗМІ показали нове відео маєтку Ахметова під Києвом і розповіли деталі

686
Ахметов будує під Києвом так званий "заклад охорони здоров’я і соціальної допомоги"

Журналісти оприлюднили нове відео з елітним маєтком бізнесмена Ріната Ахметова в селі Плюти Київської області.

Ролик оприлюднили журналісти-розслідувачі програми «Слідство.Інфо» у Facebook.

Журналісти уточнили, що згідно з документами, це зовсім не маєток, а «заклад охорони здоров’я і соціальної допомоги».

«Напевне, Рінат Ахметов побудував його для відпочинку шахтарів, які працюють на його підприємствах. Саме тому тут охорона, не кваплячись, стріляє по журналістах. Щоб ніхто не турбував простих гірників з Донбасу», – ідеться у повідомленні.

Територія цього «закладу» становить близько 20 гектарів та оточена подвійним парканом. Окрім того, там досі ведеться масштабне будівництво.

Після обстрілу нашої знімальної групи, Максим Опанасенко повернувся на місце події і докладно відзняв на відео новий маєток Рината Ахметова. Власне, за документами це не маєток зовсім….За документами цей палац оформлений як…"заклад охорони здоров'я та соціальної допомоги". Напевне, Ринат Ахметов побудував його для відпочинку шахтарів, які працюють на його підприємствах. Саме тому тут охорона, не кваплячись, стріляє по журналістах. Щоб ніхто не турбував простих гірників з Донбасу. Дякуємо за лайк та репост.

Опубліковано Слідство.Інфо 20 квітня 2017 р.

Нагадаємо, нещодавно під час зйомок журналісти програми «Слідство.Інфо», потрапили під обстріл, знімаючи новий маєток олігарха Ріната Ахметова під Києвом.

Коментарi

Коментарiв