Блоґер: Такі як Путін самі не йдуть – їх виносять уперед ногами

677
В Росії переконані, що Путін не піде сам із крісла президента

Популярний російський блоґер Алєксандр Твєрской запевнив, що чинний президент Росії Владімір Путін, який уже протягом 17 років керує країною, не планує йти на пенсію, натомість у самій державі політики, як такої, немає взагалі.

«Путін спокійно піде на «вибори» 2018 року та знову стане президентом. У нього немає внутрішньополітичних причин чинити інакше. Йому нема чого боятися. І не варто забувати, що він – не просто властолюбний, а вважає себе єдиною людиною, яка може та повинна стояти біля керма країни», – зауважив в інтерв’ю Обозревателю Твєрской.

За його словами, «такі люди самі не йдуть – їх виносять вперед ногами.

«Він протягом уже 17 років перебуває у Кремлі, за які зважився на вибухи будинків і кілька воєн, щоб посилити та зберегти свою владу – з якого дива він повинен зараз розкланятися та піти на пенсію?», – підкреслив активіст.

Крім того, він констатував, що протягом останніх 10 років режим Путіна робить усе задля зміцнення своєї влади.

«Пропаганда, скажені гроші на оборонку та внутрішні правоохоронні сили (на шкоду медицині та освіті), створення Росгвардії, невпинний конвеєр репресивних законів, які пригнічують свободи та будь-яке інакомислення, повне розв’язання рук силовикам – вони можуть стріляти по жінкам, дітям, не чекаючи наказів, величезна підтримка народу, підкуп бізнесу, фізичне усунення конкурентів», – підсумував блоґер.

Коментарi

Коментарiв