Ігор Овчар: Влада сподівається, що українці так і не розберуться у трьох соснах рошенівського лісу

361

Є убогою та примітивною технологія, що обрана режимом у захисті члена свого угрупування від покарання з метою подальшого використання такого члена за прямим призначенням. Оскільки владою давно обрано генеральну лінію поведінки – всіляку компрометацію дій слідчих НАБУ.

Зокрема всім притомним українцям давно достеменно відомо, що паскудні маніпулятори з Банкової та Грушевського ніякої люстрації та судової реформи за три роки так і не провели. Отже вповні контролюють так звані «суди» і «суддів», що наскрізь залежні від влади, давно скомпрометовані та корумповані.

Однак в час оголошення підозри Мартиненку його так звані «адвокати» в один голос озвучили «свою підозру» про те, що нібито НАБУ зацікавлене в тому, щоб саме одіозно відомий «суддя» Бобровник розглядав клопотання про обрання запобіжного заходу Мартиненку.

І що нібито саме в зв’язку з цим НАБУ прикладе всіх зусиль, щоб на справу було призначено саме «суддю» Бобровника. Таким чином з одного боку маніпулятори з кодла «НФ+БПП+жОППОблок» гарантували собі «суддю» Бобровника, а вину за його маніпулятивне призначення на справу Мартиненка – своїм словоблуддям перекладали на НАБУ. Яке нібито саме в цьому «судді» «заінтересоване» і нібито «може вплинути» на розподіл справи між суддями в Соломянському райсуді.

Іншими словами кодло «НФ+БПП+жОППОблок» перебрехало ситуацію рівно до навпаки. В надії на те, що на їх погляд дебільна більшість української нації – так і не зможе розібратись в трьох соснах клептократичного рошенівського лісу.

Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв