«Шкодую, що не дав тобі в табло»: політики влаштували перепалку в мережі

426
Сергію Лещенку дісталося на горіхи від кількох нардепів

У мережі спалахнув конфлікт між деякими українськими політиками і народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Сергієм Лещенком.

Дискусія розгорілася під постом нардепа Борислава Берези у Facebook.

Береза дорікнув Лещенку в тому, що він не дивлячись на постійну критику на адресу власної фракції так і не залишив її склад.

«Мені абсолютно не зрозуміло, коли людина, яка перебуває в «БПП» паскудить на голову цієї групи і не виходить із неї. Не зрозуміло чому ця людина вважає, що Григоришин краще, ніж інші олігархи і з ним можна повечеряти в ВАО? Для мене всі вони однакове зло. І не треба казок, що він лише зараз дізнався, хто його партнери по фракції. Адже він спочатку знав із ким і в якій команді йшов у владу. Але мабуть Сергій Лещенко так хотів у владу, що в той момент можна було зробити вигляд, що все супер», – підкреслив парламентар.

За словами Берези, «політика для Лещенка – це бізнес».

«Йому пора визначитися – або трусики одягнути, або хрестик зняти. Але для його бізнес-моделі це катастрофа. А для Сергія політика – це бізнес. І судячи з усього успішний. Тому він буде і далі отримувати замовлення, писати тексти, але не залишить «БПП», – наголосив нардеп.

Крім того, Береза звинуватив Лещенка в «підіграванні антисемітам», після чого в коментарях вибухнула справжня перепалка за участю різних політиків і самого нардепа від «БПП».

Коментарi

Коментарiв